Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Delta
he: דלתא

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
