Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: All
ka: ყველა

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
