Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Add
mk: Додај
