Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व
