Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på

en: All
nn: Alle

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
