Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
