Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ
