Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
