Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Tabs
et: Sakid

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: View mode
et: Kuvarežiim
