Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Tabs
hu: Fülek

en: About
hu: Leírás

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: View mode
hu: Nézetmód
