Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: About
ca: Detalls

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: View mode
ca: Mode de visualització
