Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Tabs
cs: Záložky

en: About
cs: Popis

en: Field types
cs: Typy polí

en: View mode
cs: Režim zobrazení
