Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Default
de: Standard

en: About
de: Über

en: Field types
de: Feldtypen

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Select the view mode
de: Anzeigemodus auswählen
