Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Tabs
es: Pestañas

en: About
es: Acerca de

en: Field types
es: Tipos de campo

en: View mode
es: Modo de vista

en: Select the view mode
es: Seleccione el modo de vista
