Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Tabs
fr: Onglets

en: About
fr: À propos

en: Field types
fr: Types de champs

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Select the view mode
fr: Sélectionner le mode d'affichage
