Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: About
nl: Over

en: Field types
nl: Veldtypes

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Select the view mode
nl: Selecteer de weergavemodus
