Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Tabs
sv: Flikar

en: About
sv: Om

en: Field types
sv: Fälttyper

en: View mode
sv: Visningsläge
