Field collection to Paragraphs (2.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Sticky
it: Sempre in cima

en: About
it: Informazioni

en: Migration
it: Migrazione

en: Node revision
it: Revisione nodo

en: Promoted to frontpage
it: Promosso in prima pagina

en: The field name.
it: Il nome del campo.

en: Taxonomy term ID
it: ID termine di tassonomia
