Field collection to Paragraphs (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Node ID
ja: ノードID

en: Sticky
ja: 固定

en: About
ja: アバウト

en: Migration
ja: マイグレーション

en: Node revision
ja: ノードリビジョン

en: Promoted to frontpage
ja: フロントページへ掲載

en: The field name.
ja: フィールド名です。

en: Taxonomy term ID
ja: タクソノミータームID

en: The config object name.
ja: 構成オブジェクト名。

en: Serialized configuration object data.
ja: シリアライズされた構成オブジェクト・データ。
