Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Sticky
da: Klæbrig

en: About
da: Om

en: Migration
da: Migrering

en: Node revision
da: Indholdselementversion

en: Promoted to frontpage
da: Forfremmet til forsiden

en: The field name.
da: Feltnavnet.

en: Taxonomy term ID
da: Taksonomiterm-ID
