Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Sticky
fr: Épinglé (en haut des listes)

en: About
fr: À propos

en: Node revision
fr: Révision du nœud

en: Promoted to frontpage
fr: Promu en page d'accueil

en: Author id
fr: Identifiant (ID) de l'auteur

en: The field name.
fr: Le nom du champ.

en: Taxonomy term ID
fr: Identifiant (ID) du terme de taxonomie

en: The config object name.
fr: Le nom de l'objet de configuration.

en: Serialized configuration object data.
fr: Données sérialisées de l'objet de configuration.
