Field Color (1.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: name
eu: izena

en: type
eu: mota

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Color
eu: Kolore

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: text
eu: testua

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Style
eu: Estiloa

en: color
eu: kolorea

en: Text value
eu: Testu balioa
