Field Color (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: color
kn: ಬಣ್ಣ
