Field Color (1.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: name
vi: tên

en: type
vi: loại

en: Locale
vi: Bản địa

en: Color
vi: Màu sắc

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: text
vi: văn bản

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: TRUE
vi: Đúng

en: FALSE
vi: Sai

en: color
vi: màu

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.

en: Palette
vi: Bảng chọn
