Field Compare (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: empty
az: boş

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: About
az: Haqqında

en: Form mode
az: Forma rejimi
