Field Completeness (1.0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Fields
be: Палі
