Field Completeness (1.0.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Content type
da: Indholdstype

en: Fields
da: Felter
