Field Completeness (1.0.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Fields
et: Väljad
