Field Completeness (1.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Fields
eu: Eremuak
