Field Completeness (1.0.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Fields
fi: Kentät
