Field Completeness (1.0.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Fields
hu: Mezők

en: Manage Fields
hu: Mezők kezelése
