Field Completeness (1.0.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Fields
hy: Դաշտեր
