Field Completeness (1.0.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Fields
is: Svæði
