Field Completeness (1.0.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Fields
it: Campi
