Field Completeness (1.0.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Fields
ja: フィールド
