Field Completeness (1.0.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Fields
nl: Velden

en: Manage Fields
nl: Velden beheren

en: Saved configuration
nl: Opgeslagen instellingen
