Field Completeness (1.0.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Fields
pt: Campos
