Field Completeness (1.0.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Fields
sk: Polia

en: Manage Fields
sk: Správa polí
