Field Completeness (1.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Fields
tr: Alanlar
