Field Completeness (1.0.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Fields
ar: الحقول
