Field Completeness (1.0.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Fields
es: Campos
