Field Completeness (1.0.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Fields
az: Sahələr
