Field Completeness (1.0.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Fields
fr: Champs
