Field Completeness (1.0.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Fields
gl: Campos
