Field Completeness (1.0.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Fields
hr: Polja
