Field Completeness (1.0.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Fields
jv: Field
