Field Completeness (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Fields
lv: Lauki
