Field Completeness (1.0.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Fields
pl: Pola
