Field Completeness (1.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Fields
fa: میدانها
