Field Completeness (1.0.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Fields
uk: Поля
